В зоомагазина:
- Трябват ми 276 дървеници, 512 хлебарки и 4 мишки.
- Защо?
- Напускам партамента под наем, а в договорът пишело, че трябва да го върна в същото състояние, в което съм го наел.
При авотмобилна катастрова шофьора си наранил тестисите и се наложило да ги ампутират. Доктора, обаче бил пекан пич, и да не ходи шофьора без топки му присадил два картофа. Изпратил го на лечение и сл...
Първата Световна Война. Отива един сръбски войник на бръснар в българско село и казва на бръснаря:
- Я сом београдски юнак, ке ме бричиш без сапун!
- Добре, сядай.
Извадил бръснаря най-тъпия си и назъ...
Младо момиче пита баща си защо кравата гледа тъжно?
Бащата мислил , мислил и казал.
-Мой то момиче и на тебе всеки ден да ти стискат циците , а да те чукат веднъж в годината ще те видя ти как ще гле...
Пътнически кораб потънал и само един пътник се спасил по
чудо на необитаем остров. След десет години край острова
минал кораб и от него доплувала лодка. От нея слязъл моряк,
дал на самотника свитък от...
- Защо живееш с толкова мързелива жена?
- Мързел ме е да търся друга.
Някои момичета искат всичко и веднага. Например, тя те вижда в icq-то, а точно в този момент си до кухнята да си направиш кафенце. След няколко минутно отсъствие четеш следните съобщения:
1. Здрасти!...
Няма много доказателства, че жените са по-умни от мъжете, но никоя жена няма да тръгне да пише "П*ТКА" по стените.
Професор имал изпит по труден предмет. Цяла нощ някой му звъни през половин час по телефона - "Спиш а, спиш, пък аз чета ли чета." На следващия ден неспал професора провежда изпита.
- Какво прави сно...
- А дали може да се прави секс в безтегловност?
- Мислиш ли, че ако тук не ти се случва, в безтегловност ще се случи?
Слиза мъж по стълбите. На втория етаж съседът държи котарак в ръце и му крещи на ухото:
- Искам Люси от 56 апартамент, искам Люси от 56 апартамент!...
Мъжът:
- Комшу, ти защо му викаш в ухото на тоя к...
На един поп му предстояло кръщене. Предишната вечер се бил напил много яко. След края на кръщенето попитал един приятел:
- Добре ли се справих?
Приятелят му казал:
- Добре беше, ама другия път влиз...
Говорят си двама:
- Ти като влезеш в тоалетната първо какво правиш: сереш или пикаш?
- Първо си свалям гащите.
- Здравей, мила! Знаеш ли, какво сънувах! Аз и ти сме заедно и вървим само ние по брега на морето и се любуваме на залеза! Държахме се за ръце и се смеехме! Не е ли хубаво?
- Тъй или иначе няма да ти...
Само в българския език има минало незапомнено време.
Бил съм се бил напил и съм се сбил!