Мутра с жена си на театър. На връщане от антракта вече били загасени лампите, мутрата пита един мъж:
- Извинете, не ви ли настъпих, когато илизах преди малко?
- Да, и искам да ви кажа...
Мутрата към ж...
Баща и син ескимоси. Вървят си из студената пустош, виждат дивеч, отстрелват го и бащата изнася лекцията:
- Елен. Месо, мас, кожа.
Стреля.
- Коза. Месо, рога, кожа.
Стреля.
- Турист. Кибрит, фенерче,...
Днес банкоматът ми изписа съобщение "недостатъчна наличност".
Не разбрах дали става въпрос за моята карта или за банката.
Банкер диктува завещание:
"На братовчед ми Били оставям акциите си и имение на морския бряг ...На вярната си готвачка Мини резиденцията в Палм Бийч...
На племеника Джон, който винаги е казвал, че здра...
- Холмс, защо водата на турското крайбрежие ми се струва по-солена, отколкто е на гръцкото? - попита Уотсън, излизайки от вадата и облизвайки се.
- Елементарно, Уотсън, тук има повече туристи.
Момиче към момчето си:
- Имал ли си някоя преди мен?
- Не.
- Личи си.
Младеж споделя на стената си във Фейсбук:
"Момичетата, които пишат в статуса си: "Трудно е да ме намериш, лесно е да ме изгубиш." ми напомнят за чорапите ми- винаги така се случва..."
- Татко, искам да говоря с теб по много деликатен въпрос....
- Казвай направо!
- За сто лева...
Китай. Момче и момиче в леглото. Момичето: "Искаш ли да пробваме 69?" Момчето: "Пиле по сечуански?"
Проспах си живота...Но затова пък с какви жени!!!
- И все пак тя се върти! - казал Галилей, лежащ насред конопеното поле.
Баба на внука си:
- Гошко, ти вече порасна. Баба ще ти оплете презерватив...
Жена влиза гола в едно такси. Шофъора я гледа с изумен поглед. Жената го пита:
-Не си ли виждал гола жена до сега?
А шофьора отговаря:
-Аз гола жена сам виждам..ама не знам от къде ще изкараш пари да...
- Дай да напиша SMS!
- (подава телефона) Напиши. Само не го пращай, че нямам пари.
Първата Световна Война. Отива един сръбски войник на бръснар в българско село и казва на бръснаря:
- Я сом београдски юнак, ке ме бричиш без сапун!
- Добре, сядай.
Извадил бръснаря най-тъпия си и назъ...