36 °C

Разни

  1. - Омъжена ли сте?
    - Не, засега съм на самообслужване.

    Оценка 0 от 0 гласа
  2. Някаква баба стои на улицата и вика:
    - Изнасилиха ме, изнасилиха ме!
    Събират се минувачи:
    - Къде?
    - Тука ме изнасилиха!
    - Кога?
    - Преди 50 години.
    - Е защо сега викаш?
    - Приятно ми е да си спомням.

    Оценка 0 от 0 гласа
  3. - Келнер! Келнер!
    - Какъв "келнер"? В ред ли си? В студентски стол си!
    - Мерси...Студент! Студент!

    Оценка 0 от 0 гласа
  4. Великият комбинатор Остап Бендер знаел само 400 сравнително честни начина за отнемане на пари. Веднага ти става ясно, че не е живял по наше време и не се е занимавал със sms игри или мобилни услуги...

    Оценка 5 от 1 глас
  5. Срещат се в градската баня два члена:
    - Как я караш?
    - Ами как, нормално, 2-3 пъти в седмицата работя. А при теб?
    - Остави се. Напоследък няма нощ, няма ден - само ставай и работи! Шефът яко се е ра...

    Оценка 5 от 1 глас
  6. Надпис под знака: "Забранено изпреварването"
    Уважаеми дами, този знак се отнася не само за червени и черни автомобили!!!

    Оценка 0 от 0 гласа
  7. Жената трябва да бърка на 2 места на мъжа - в джоба и до джоба!

    Оценка 0 от 0 гласа
  8. - Боже, как се менят времената! Моята майка още помни времето, когато баща ми я е целунал за първи път, а сестра ми вече е забравила, как се казваше първия й мъж!

    Оценка 0 от 0 гласа
  9. Мъж пита бармана:
    - Какво има в този коктейл?
    - Захар, мляко и ром.
    - И как е на вкус?
    - Отлично е! Захар - това е сила, млякото е енергия!
    - А рома?
    - Ромът е за да измислите къде и как да си премери...

    Оценка 0 от 0 гласа
  10. - Знаеш ли, че ескимосите имат над сто думи за описание на снега?
    - Голяма работа! Аз ползвах повече, когато след последния сняг тръгнах с кола за работа!

    Оценка 0 от 0 гласа
  11. Малкия Иванчо казва на баща си:
    - Искам да махна от писмото до Дядо Коледа влакчето и да напиша колело!
    - Вече не искаш ли влакче?
    - Искам, но намерих едно в шкафа ти.

    Оценка 0 от 0 гласа
  12. Студентски дневник:

    26.II. - Гладен съм
    27.II. - Гладен съм
    28.II. - Гладен съм
    29.II. - Гладен съм
    30.II. - Гладен съм
    1.III. - Гладен съм
    2.III. - Дадоха стипендията
    3.III. - Не помня
    4.II...

    Оценка 4 от 1 глас
  13. - Чу ли, че са уволнили Георги Кориторов?
    - Не се притеснявай за него, има къде да отиде да работи, неговите хора(ДС) от БНТ задължително ще го вземат!

    Оценка 0 от 0 гласа
  14. Един оптимист казал на приятеля си:
    -
    Усмихни се, зарадвай се! Можеше и да е по -
    лошо.
    Онзи се усмихнал, зарадвал се, и наистина: станало по -
    лошо.

    Оценка 0 от 0 гласа
  15. - Повече няма да се срещам с Кети?
    - Защо?
    - Ще ме пита тя, дали танцувам...
    - Че какво обидно?
    - Аз танцувах с нея, когато ме попита.

    Оценка 0 от 0 гласа