- Омъжена ли сте?
- Не, засега съм на самообслужване.
Някаква баба стои на улицата и вика:
- Изнасилиха ме, изнасилиха ме!
Събират се минувачи:
- Къде?
- Тука ме изнасилиха!
- Кога?
- Преди 50 години.
- Е защо сега викаш?
- Приятно ми е да си спомням.
- Келнер! Келнер!
- Какъв "келнер"? В ред ли си? В студентски стол си!
- Мерси...Студент! Студент!
Великият комбинатор Остап Бендер знаел само 400 сравнително честни начина за отнемане на пари. Веднага ти става ясно, че не е живял по наше време и не се е занимавал със sms игри или мобилни услуги...
Срещат се в градската баня два члена:
- Как я караш?
- Ами как, нормално, 2-3 пъти в седмицата работя. А при теб?
- Остави се. Напоследък няма нощ, няма ден - само ставай и работи! Шефът яко се е ра...
Надпис под знака: "Забранено изпреварването"
Уважаеми дами, този знак се отнася не само за червени и черни автомобили!!!
Жената трябва да бърка на 2 места на мъжа - в джоба и до джоба!
- Боже, как се менят времената! Моята майка още помни времето, когато баща ми я е целунал за първи път, а сестра ми вече е забравила, как се казваше първия й мъж!
Мъж пита бармана:
- Какво има в този коктейл?
- Захар, мляко и ром.
- И как е на вкус?
- Отлично е! Захар - това е сила, млякото е енергия!
- А рома?
- Ромът е за да измислите къде и как да си премери...
- Знаеш ли, че ескимосите имат над сто думи за описание на снега?
- Голяма работа! Аз ползвах повече, когато след последния сняг тръгнах с кола за работа!
Малкия Иванчо казва на баща си:
- Искам да махна от писмото до Дядо Коледа влакчето и да напиша колело!
- Вече не искаш ли влакче?
- Искам, но намерих едно в шкафа ти.
Студентски дневник:
26.II. - Гладен съм
27.II. - Гладен съм
28.II. - Гладен съм
29.II. - Гладен съм
30.II. - Гладен съм
1.III. - Гладен съм
2.III. - Дадоха стипендията
3.III. - Не помня
4.II...
- Чу ли, че са уволнили Георги Кориторов?
- Не се притеснявай за него, има къде да отиде да работи, неговите хора(ДС) от БНТ задължително ще го вземат!
Един оптимист казал на приятеля си:
-
Усмихни се, зарадвай се! Можеше и да е по -
лошо.
Онзи се усмихнал, зарадвал се, и наистина: станало по -
лошо.
- Повече няма да се срещам с Кети?
- Защо?
- Ще ме пита тя, дали танцувам...
- Че какво обидно?
- Аз танцувах с нея, когато ме попита.