Седят на една пейка наркоман, пожарникар и садист. Наркоманът въздъхва:
- Ех, сега да имаше една цигарка с марихуана, да попуша. Пожарникарят:
- А после аз да я загася... Садистът:
- В задника ти.....
- Ще ходим утре на пейнтбол.
- Вземи разтворител, доктор ще бъдеш.
Наборна комисия:
- Наборник, какво умеете да правите? Да ходите по вода?? В морската пехота!
Млад моряк пита боцмана:
- Често ли потъват кораби като нашия?
- Не, не често. Само по веднъж...
1 - Здрасти! Хайде да ходим да пием бири?! Че ми е едно скапано настроението...
2 - Какво се е случило?
1 - Мими ме заряза днес. Може да се напоркам.
2 - ??????
1 - Тръгвам днес за университета, и док...
Ако е истина това, че всички мъже са еднакви, защо тогава жените толкова време търсят най- подходящия? :)
Сатаната се качил на земята за да види как е живота в горният свят.
Събрал той един скейтър, един техничар и един метъл и им казал:
- Ще ми кажете кой какво мисли за бандата си, и ако ме лъжете ще пад...
Разговарят двама младежи:
- Извинявай за въпроса, но ризата ти сива ли е или бяла?
- Бяла, разбира се! Ако беше сива, щеше да е черна!
Едно момченце влиза в магазин за играчки и подава банкнота от "Монополи". Продавачката го гледа учудено, а момченцето и отговаря:
- И какво от това! Нали и колата не е истинска.
Питали един полицай:
- Вие биете ли жена си вкъщи?
Той се възмутил:
- Вие какво? Аз вкъщи да не би да работя втора смяна!
- Диспечер, диспечер, тук трети! Свършва ми горивото, на три километра височина съм. Какво да правя?
- Следвай точно инструкциите ми. Събери дланите си и ги насочи нагоре. Затвори очи и повтаряй след...
- Кажете докторе, сериозно ли е?
- На Ваше място не бих почнал да гледам сериали...
Загоряла вдовица се обажда в офис за жиголота. От другата страна се обажда мъж и казва
- Добър ден какво ще желаете?
Вдовицата отговаря:
- Искам да си поръчам жиголо...
- Предлагаме бързо свършващи и...
По взаимно съгласие межди армията на САЩ и иракските партизани, бойните действия през особено горещия летен сезон ще бъдат прехвърлени на територията на САЩ.
В гората:
- Не знаете ли, че стрелбата по зайци е забранена!
- Но, аз при самоотбрана...