- Келнер на това пиле единият му крак е по-къс от другия!
Келнера:
- Госпожо Вие за какво си го поръчахте да го ядете или да танцувате с него.
Стояли си три блондинки на плажа. Едната се доближила до морето, топнала пръст във водата и се възмотила:
- Ама морето е солено!
- Сложи му едно захарче! - казала втората.
- Еми то пак е солено!
- Тог...
- Мисля, че ставам хлебарка...
- ???
- Обещах вкъщи, че ще отслабна. И сега ям само нощем в кухнята, когато всички спят. А като светнат лампата, започвам панически да се крия...
По "Граф Игнатитиев" се разхожда интелигентен мъж. Гледа - стои една баба и плаче.
- Бабо, защо плачете? Какво е станало?
- Ох, откраднаха ми портомонето с парите...
- И много ли пари имаше?
- Много,...
Ако по улиците на Германия срещнете красива, добре поддържана жена, с хубава фигура, прекрасен маникюр и стилни дрехи, знайте - това е или мъж или чужденка.
Приятели си говорят кой как е изкарал на Нова година:
- Аз бях на Хаваите!
- Аз бях с 10 мацки в президентския апартамент!
- Аз бях с вас в кухнята, само че не пуших!
В спорта не всичко е въпрос на физика, но и на химия..
- Какво ти е мнението за днешната статия на Петров?
- Пълни глупости! Отгоре на всичко ги е преписал от последната ми книга!
Защо не ти върви на изпитите?
Една година има 365 дни, през които можеш да учиш.
Kато махнем 52 недели ти остават 313.
През лятото има 50 дни, през които е много горещо за да учиш, така че ти остават...
Иванчо отива при дотора:
- Докторе, искам да живея 100 години!
- Пушиш ли?
- Не!
- Пиеш ли?
- Не!
- По жени ходиш ли?
- Не!
- И за какво по дяволите ти е да живееш 100 години?!?
- Генко, защо така широко крачиш?
- Пестя обувките.
Въпрос: Какво има на последната страница в упътването за автомобил ЛАДА?
Отговор: Разписанието на градския транспорт.
Блондинка отива при доктора.
- Докторе, не мога да дишам.
Доктора:
- Как така не мойеш да дишаш? Пушиш ли?
Блондинката:
- Пуша ама не помага!
- Понякога нещата се получават по-добре отколкото си мечтаеш - казал един, като замерил котката с пантоф, пък улучил жена си.
Циганка се прибира вкъщи отваря вратата нема ток,светва ламбата.Сядат с мъжа и двамата играят 4-ка белот,тои и казва ето ти стол да седнеш на земята