Квалифицирана учителка дава уроци по химия, нося си и пожарогасител.
- Имаш ли апетит?
- Това е единственото нещо, коеото имам на този свят.
Геолог среща овчар и го пита:
- Дядо, колко вълна дават овцете ти за един сезон?
- Белите или черните? - пита овчаря.
- Ами, черните.
- Черните - 2 килограма.
- А белите?
- И белите - 2 килограм...
- Кой ще е по-доволен: мъж, който има пет деца или пет милиона долара?
- Този, който има пет деца!
- Защо?
- Защото, този който има пет милиона иска още!
В първия учебен ден една учителка се запознава с първокласниците. Учителката останала учудена след като всяко дете се представило като Терминатор. Моментално докладвала за това на директора:
- Господи...
Хванали Албена Вулева да краде в магазин. Като я разпитвали полицаите, тя така се уплашила, че гащичките й станали сигнално жълти.
Каква е разликата между девственицата и самоубиеца?
Че самоубиеца го прави за да умре, а девственицата... умира да го направи!
- Ето, дръж билета за кино!
- А защо е толкова малък?
- Сложи го под езика и очаквай сеанса.
Младеж отива за първи път на гости у гаджето си. Докато я чака той обикаля из хола, разглежда разни неща. По едно време гледа някаква старинна ваза. Поглежда я, надниква вътре, гледа нещо на дъното. М...
Съдията пита свидетeл:
- Знаете ли, колко ще ви дадат за неверни показания?
- Да, обещаха ми едно BMW.
- Защо държиш тоя аквариум в офиса?- питат бизнесмен.
- Знаете ли колко е приятно да видиш някого, който си отваря устата и не иска пари...
Лекар към пациент:
- Ако утре сутринта не станете от леглото елате да ви прегледам в поликлиниката.
- Чу ли, че Ейяфятлайокутъл се е събудил?
- А ти сигурен ли си, че не е Хванадалсхнукюр?
- Разбира се, Хванадалсхнукюр е около самия Рьойвархьопън, а
Ейяфятлайокутъл е близо до Бьортън Гунльойсон, ако...
- Защо не се харесвате на тази снимка?
- Защото не съм фотоГенетичен!
Един борец си харесал една англичанка, но не знаел как да я заговори. Обадил се по мобифона на шефа и го попитал какво да прави. Онзи му казал да купи една щайга ягоди, да ги даде на англичанката и да...