Мъж излиза рано сутринта от палатка на брега на езерото, доволно се протяга, гледа разкошната гледка на изгрева, и доволно се провиква:
- Ах, че кеф!!!
Ехото, злорадо:
- А утре си на работа...
- Изнесе ли елхата?
- Изнесох я, най-после.
- А сега отиди за нова - след три седмици е нова година.
Две врачки се срещат и едната казва на другата:
- Ти си добре. А аз как съм?
- Как може да пускаш такива филми на детето?
- Какво толкова? Няма чак толкова много трупове. А и освен това от страх се крие под одеалото и заспива...
Министерството на здравеопазването предупреждава:
Пътуването в градския транспорт е спорт само за здрави хора!
- Защо повечето мъже не обичат да носят вратовръзка?
- Защото заема много място в джоба.
- Ало?
- Да?
- Извинете, Ваня може ли?
- Може! От личен опит ти казвам - може!
4 стадий в живота на жената:
1. Памперс
2. Сникерс
3. Тампакс
4. Климакс
Влязъл хакер в месарницата:
- Дайте ми 300 грама шунка!
- Да ти я нарежем ли?
- Не бе, качете ми я на флашката!
- Кога ще дойде пролетта?
- След утрешния ден.
Нов закон в Китай: преминава се към западната традиция - да се хранят с нож и вилица! Мнозинството е недоволно - много трудно е да се държи и ножа и вилицата в една ръка...
- Давате ли гаранция за тези презервативи?
- Да, девет месеца.
Приказка за Червената шапчица..
- Ето ти, дъще, кошницата.
- С ядене?
- Да, за баба ти. Занеси й я!
- А защо пак аз?
- Дай, аз ще отида! Искаш сираче ли да останеш?
Просто й предложих кафе, а в очите й видях секс, ритуален дом, деца, ипотека, три внучета и чаша вода.
Сутрин. Препълнен автобус. Младо момче седи сгушено до жена с големи гърди, която постоянно го бута.
- Госпожо, защо постоянно ме бутате?
- Не те бутам, а просто дишам!