- Ало, радио Веселина ли е?
- Да, кажете кой искате да поздравите и с коя песен.
- Искам да поздравя бай Петко, на когото тази сутрин къщата му изгоря, с песента палатка тук, тук ще си опъна!
- Господин Адмирал! - докладва морски офицер на командващият флота, - Пожарът на миноносеца "Негорими" е потушен! Екипажът потопи кораба!
В нашия квартал има толкова много климатици, че понякога изглежда, че дъждът на улицата е постоянно...
- Защо толкова дълго не отговори?
- Много хубава мелодия съм си сложил и исках да я изслушам до края.
Двама луди играят с фенерче. Единият го насочва към тавана и кара другия да се качи по лъча. Вторият отговаря:
- Не можеш да ме измамиш! Щом се кача горе, ще изключиш фенерчето, нали?
Седи си един в камъша и лови риба. Тишина. Внезапно от далече се чува звук и нечий глас - "ОХ, мамка му!". След известно време пак, но вече по-близо; плясък и крясък "ОХ, мамка му!". После съвсем близ...
В ресторанта. Жена към мъжа си, възмутено:
- Видях те, че като се връщаше от тоалетната щипеше по дупетата всички келнерки!
Мъжа:
- Ти пък, скъпа, просто си избърсвах ръцете.
- Прочетохте ли стиховете ми? - пита млад поет редактора.
- Да. И знаете ли, сред тях има едно стихотворение, което дори и Гьоте не би могъл да напише!
- О, много ме ласкаете! А кое е това стихотворен...
Руски генерал ловял риба на реката до дачата си. Малко преди да си тръгне след неуспешния риболов, хванал една малка златна рибка. Понечил да я сложи в кошчето, но тя му се примолила с жален глас, че...
- Защо слави трифонов е в журито на музикидол?
- Защото иначе щеше да се яви на конкуса!
Жена пътува в препълнен автобус. Внезапно си бърка в чантата и казва:
- Яйцата,... чадърът,... перуката... Всичко е тук.
След известно време притеснена пак си бърка в чантата:
- Яйцата,... чадърът,......
В час по физическо си говорех с моята учителка (блондинка!!) относно разделянето на заведенията напучи и непушачи и в един момент й идва някаква идея и тръгва да ме оборва с думите:
"Ами вземи този п...
Жена към мъжа си:
- Скъпи хайде да правим секс...
Мъжът:
- Ти почвай аз след малко идвам.
- Много са ти гладки бузите,как се бръснеш,контра ли?
- Реконтра!
- Скъпи, забравих цветята ти в ресторанта.
- Недей се връща, аз пък забравих да платя сметката.