Пътувам в метрото. Срещу мен седи младеж, ту повдига очи към мен, ту ги сваля. Омръзна ми. А после, когато народа във вагона намаля, видях, че той чете книгата "Как да разпознаваме вещиците".
Египетски фараон диктува на каменоделци паметен надпис върху обелиск:
- Аз, Рамзес, в година 3500, победих хетите в страховита битка - каменоделците дълбаят йероглифите. - Нека поколенията знаят, че п...
На вратата на наркоман се звъни.
- Кой е?
- Полиция! Отворете!
- И защо звъните?!
- Трябва да си поговорим! Отворете!
- Ами колко човека сте?
- Двама.
- Ами, поговорете си двамата!
В Ангола е открит първия солариум. За негри - 50 процента отстъпка.
Най-накрая излезе дългоочакваното ръководство "Как да разбереш една жена."
В 10 тома...
- Какво си клатиш така главата?
- една мисъл ми заседна.
След забраната за псуване по стадионите на дербито ЦСКА-Левски
е имало по-малко от 10 000 запалянковци преди започването на мача.
Засега само изгонвали запалянковците, които псуват. На полувремето б...
В лудницата лекарите влизат в една стая и гледат в един празен басейн всички луди се гмуркат и се потрошват направо. Само един си стои такъв и ги гледа. Доктора се приближил и го попитал:
- Ти защо не...
- Защо не се обаждаш в полицията, че са ти откраднали колата?
- Чакам крадците да я боядисат и постегнат малко!
Въпрос:
- Какво е първото нещо, на което учат новобранците във Френската армия?
Отговор:
- Как да казват "Предавам се!" на немски!
Степени на склерозата:
Първа степен: Влизаш в тоалетната, свършваш си работата и забравяш да пуснеш водата.
Втора степен: Влизаш, пускаш водата и забравяш защо си влязъл.
Трета степен: Влизаш, свършва...
- Може ли да се запиша за тест-драйв при вас?
- Всички дати са заети, но може да ви предложим краш-тест.
...6:30 - по навик...супер, може още да си поспя. 6:50 - трябва да се става. 6:57 - още три минутки и ставам! Три! ..Две...08:45 - МАМКА МУ!!!!...
- Една жена игнорирам вече два месеца, а тя все пише или звъни, не спира!
- Що я игнорираш, не те ли кефи?
- Мъжът й не ми се кефи!
Влиза един в аптеката:
- Дайте ми лекарство.
- Какво?
- Нещо по ваш вкус.