Полицай разхожда в парка кучето си. Среща го непознат и пита:
- Къде си замъкнал тая свиня?
Полицаят възмутен отговаря:
- Това не е свиня, а куче!
- Аз не питам теб, а кучето.
Докато Бойко Борисов днес разказваше:
"че в европейския доклад, относно МВР, оценките са повече от добри стана още едно убийство линк Б.Б.
(линк Бум-Бум)
Пиян катаджия спира още по-пиян шофьор:
- Гражданино, защо сте двама зад волана?
Пияният с мъка го фокусирал и попитал на свой ред:
- И за тази дреболия трябваше да ме обграждате!?!
Катаджия стои на шосето и се чуди кого да спре да се заяде за нещо. Обаче наоколо профучават със 160 км/ч само някакви баровски коли. По едно време със 60 се приближава някаква лада, катаджията я спир...
На автомагистрала, полицай спира кола, в която пътуват пет възрастни жени. Обръща се към жената, която шофира:
- Госпожо, движите се с 28 км/час. Това е магистрала и затруднявате движението.
- Ами пре...
"Днес цял ден пуших..." - из блога на един работещ полицай.
Полицай спира кола и казва на шофьора:
- Какво правиш бе, тука ограничението е 60, а ти караше със 120! За къде бързаш?
- Ами ето, нося ти 100 лева…
- Ало, полицията? Бързайте, няколко бандити разбиват вратата на апартамента ми!
- Пристигаме. А вие се постарайте да оставите колкото може повече кървави следи, че да ги разкрием по-лесно после.
Трима продавачи се хвалят с уменията си:
- Продадох стереуредба на глухоням - казва единият.
- А аз продадох ски на човек в инвалидна количка - казва вторият.
- А аз продадох на един полицай часовник...
Полицията, ФБР и ЦРУ се опитват да покажат на президента колко са добри в залавянето на рестъпници. Той измисля изпитание за тях и пуска в гората един заек, а те трябва да го търсят.
ЦРУ се впуска в...
Пожарникар се завръща от работа и жена му слага на масата чиния с ядене, от което излиза пара. Пожарникарят пита ядосано:
- Колко пъти искаш да ти казвам, че не желая вкъщи да ми напомняш за работата?...
Едно момченце си купило "Кока-кола", но не можело да си отвори бутилката. Огледало се наоколо и видяло на отсрещния тротоар полицай. Отива при него и го моли:
- Чичко полицай, ще ми отвориш...
Как се борят шофьорите срещу камерите на КАТ по пътя?
В София - Намират свой човек в КАТ.
В Бургас - с шпрей и лак за коса на регистрационната табела.
В Перник - с лепенка "Photoshop" на предния прозо...
МВР е предложило въвеждане на нов знак по улиците, наречен "жокер". Знакът "жокер" ще се тълкува като произволен друг знак по желание на служителите на КАТ, според ситуацията.
Трима рибари хванали златната рибка. Тя им казала:
- Пуснете ме и ще ви изпълня три желания. Но тъй като сте трима на всеки по едно.
- Добре, казал първият, имам един проблем. Аз съм шофьор на ками...