Фенове на Арсенал, Челси и Юнайтед седели на една скала. Фенът на Арсенал отишъл до ръба и казал:
- Правя го за Арсенал! - и скочил от скалата.
Тогава фена на Юнайтед пристъпил напред и казал:
- Правя...
Диалог на брега:
- Как е рибата, колега?
- Мълчи.
- А ти?
- Аз слушам.
След първия рунд на боксов мач единият от съперниците пита треньора си:
- Как върви мача ?
Треньорьт:
- Ако го убиеш втория рунд сте наравно.
Велислав Вуцов разпределя отбора на Левски и казва:
- Тъпите отляво, грозните отдясно.
Гонзо започва да крещи:
- Е сега какво, да се разчекна ли бе?
Свършва боксов мач, при който на единия боксьор му счупили носа, избили му зъбите, че и сътресение на мозъка получил. Седи в съблекалнята и плаче. Влиза треньорът му:
- Имам разкошна новина!
- Каква?...
Двама приятели играли на шах и мат.Единият мести фигурата и казва "белот",а другият "абе какав ти белот бе това да не ти е футболно игрище".
- Олимпиадата гледаш ли?
- Да.
- Нашите освен бронза нещо взеха ли?
- Допинг.
Започва световното по бира..пардон по футбол!
Бизнесмен се прибира към къщи , когато на едно от най - натоварените кръстовища в Лондон попада в задръстване.
- По дяволите. - казва си той.
- Задръстването днес е по-лошо от всякога. Нищо не се движ...
Германия победи Полша с 2:0. За поляците остана утехата, че и двата гола вкара футболиста от полски произход Лукас Подолски.
Спасителят на плажа вижда давещ се човек и го спасява. Когато излизат от водата младежът вижда, че е спасил Александър Томов, президента на ЦСКА.
- Ти знаеш ли кой съм? Аз съм Томов. Благодаря, че ми...
- Как се нарича фен на ЦСКА, който се е справил добре на тест за интелигентност?
- Измамник.
Пряк свободен удар. Футболистите на Левски са направили стена. Шут. Топката се удря в слабините на Топузаков. От болката припада за няколко минути.
Когато се свестява, пита доктора:
- Докторе, как е?...
Даниел Боримиров толкова го било срам от позорните загуби на Левски в Шампионската лига, че не можел да излезе от вкъщи. Един ден обаче решил да се поразходи като се маскира. Сложил си той перука, тъм...
Ходих вчера да гледам мач, а днес мяркам във вестника за същия мач:
.."Феновете активно обсъждаха действията на съдията, считайки, че той неправилно отсъди дузпата"
Хм, явно според журналиста гръмогла...