Мъж отваря домашното барче:
— Ей жена, колко зрелостници пусна тази година с шестици ?
— Осем шестици!
— Е не, не! Не може повече така да я караме! Осем шестици, а уискита са 6.
Мъж и жена правят секс в кола.
По едно време жената казва:
— Колко си издръжлив днес миличко!
А мъжът отговаря:
— Това е илюзия – от половин час се друсаш на скоростния лост.
- Защо се разведе с мъжа си?
— Отнасяше се с мен като с куче.
— В какъв смисъл?
— Искаше да съм му вярна.
Седят художник и композитор в писателското кафене, пият си питието и се отегчават до смърт. По едно време художникът казва:
— Бахти скуката, ще взема да се изсера на масата…
Композиторът го въздържа:...
Войник отива при командира:
— Искам отпуска, жената трябва да ражда… Командирът го пуска. След седмица се връща войника.
— Е, момче или момиче?
— След девет месеца ще разберем.
Една жена при психиатъра:
— Докторе, притеснява ме моя син. По цял ден строи замъци от пясък и си мисли, че са истински.
— Няма нищо притеснително. Нормално поведение е за дете.
— И все пак не ми харе...
- Купих кола, но нещо не върви.
— За колко я купи?
— За 1800.
— Аз за толкова си взех хладилник и той също не върви.
Доктор към медицинската сестра:
— Ще го лекуваме или да живее?
Фокусник вика на сцената случайно дете от публиката. Обявява на залата:
— Дами и господа, няма лъжа, няма измама! Ето това тук дете, което ще ми асистира, е избрано случайно от публиката. Кажи на хора...
Арнолд Шварценегер пътувал в претъпкан автобус. Жена стояща зад него го попитала:
— Господине, ще слизате ли на тази спирка?
— Да, ще слизам.
— А тези пред вас?
— И те, но още не знаят
Отива един на една опашка и пита:
— Кой е последен?
Отговорили му:
— Ти!
- Госпожице, кажете ми какво закусват девиците?
— Идея си нямам!
— Благодаря, така си и мислех.
Жената на болен пита доктора:
— Докторе, кажете, има ли надежда?
— Зависи на какво се надявате…
- Скъпи, ако скоча във водата ще ме спасиш ли?
— А ако кажа, че ще те спася – ще скочиш ли?
Отива един мъж при психолог.
— Какъв сте по професия? – пита психологът.
— Автомобилен механик съм.
— Добре, в такъв случай, легнете под кушетката и се отпуснете…