Възрастен господин пътувал във влака. Когато влязъл кондукторът, той започнал припряно да бърка по джобовете си.
— Успокойте се – рекъл кондукторът. – Вие пътувате често с тоя влак, вече се познаваме...
След 30 години едни съученици се би ли събрали на банкет. Имало много лекари, учители, техници, инженери и един свещеник. По едно време един от учителите попитал:
— Василе, кажи ми честно, има ли бог...
- Оперираха ли ви? – пита докторът.
— Да.
— И?
— Осемстотин лева.
— Какво имахте?
— Имах само триста.
— Не ме разбрахте. Питам, от какво се оплаквате?
— Таксата е доста висока.
Жена се кара на мъжа си :
— Ще взема да напиша над леглото с блажна боя какъв простак си
— Защо ма?
— Да научи целия град!
Красива програмистка забременяла. Отива при гинеколог и пита:
— Докторе, не можем ли да направим „undo“ ?
A той веднага отговаря:
— Не, за съжаление вече сте записали промяната на диска.
Старшината :
— Защо минахте на червено?
Пияният шофьор:
— Защото от бялото получавам киселини.
Разговор между баща и син:
— Защо са ти зачервени очите?
— Пуших трева… — Лъжеш… Пак си ревал, пе*ал малък!
Жена спира такси и казва задъхано:
— Към родилния дом… Не карайте като луд, аз работя там.
Учителката по биология:
— Къртицата всеки ден изяжда храна, равна на собственото й тегло!
Иванчо пита:
— А къртицата откъде знае колко точно тежи?
Най-сигурният начин да запомниш рождения ден на жена си – един път да го забравиш.
Червената шапчица пита баба си:
— Бабо, защо са ти толкова големи очите?
— Не ме ли виждаш, че акам!
- Кое е най-голямото голф игрище?
— Перник, защото там всички карат голф и всички са играчи.
Дете попитало баща си:
— Тате, пръднята тежи ли?
— Не, сине, защо питаш?
— Е щом не тежи, значи съм се насрал…
В малък тексаски град пристига турист. На улицата той пита един минувач:
— Бихте ли ми препоръчали вашия най-тих хотел? Не съм много добре с нервите.
— Моля! Тук зад ъгъла! Тъкмо миналата седмица в не...
Военен се прибира в къщи вечерта и крещи от вратата:
— Жена, след три минути ракията, салатата и вечерята да са на масата!
— А вълшебната думичка?
— Бегом!