Една баба звъни на съседите:
- Комшу, да имате някаква грейка с топла вода, че нещо кръста ме върти?
- Нямаме, обаче мен като ме завърти ревматизма, слагам на болното място котката вместо грейка и м...
По телевизията разрешили реклама на кокаин.
Първият рекламен клип започвал с думите:
"Преди ползвах обикновен прах..."
- Лодка 99, не се приближавай до шамандурата! Лодка 99, казах далеч от шамандурата! Лодка 99, връщай се !
- Ама ние имаме само 72 лодки.
- Хм, Лодка 66, проблемче ли имате?
- Колко ти е часът?
- Сега е времето, когато магаретата се къпят.
- А защо още не си във водата?
Ники Кънчев не успя да отговори правилно на въпроса "Пич, ти от кой квартал си?" и парите му заминаха за Перник.
Борец играе шах с куче. Наблизо минава друг борец и
пита:
- Как върви играта?
- Абе, т’ва куче е много тъпо, бе... Водя го с 3:2
Началникът на полицията се обръща към новопостъпил полицай.
- Като новобранец, ти ще се изправиш пред някои трудности. Например какво ще направиш, ако се наложи да арестуваш тъща си?
- Ще повикам подк...
Официално опровержение:
Не всички политици, чиновници и журналисти се продават. Повечето отдавна са се продали.
Две котки се срещнали . Едната пита другата. - ти какво си пожела за Коледа Първата отговаря: - Две малки котенца . А ти какво си пожела? втората отговаря: - Четири малки котенца. Отреща ги чул един у...
Мъж и жена, на около 70 години, лежат в леглото след бурен секс. Мъжът си мисли :
- Мале, ако знаех, че бабата е девствена щях да се постарая повече !
А бабата си мислела :
- Аууу, ако знаех, че тоя...
Пленарната зала бе превьрната в класна стая след като на някои от депутатите им свьршиха химикалките.
Разговарят дядо и внук. Дядото разсъждава:
- Маркс умря - остави марксизма. Ленин умря - остави ленинизма. А аз кат умра какво ще оставя........
Внукът стреснато:
- Моля те, не умирай.....дядо Онани
Ако тревата някога бъде легализирана ще ми се иска да й гледам всички реклами...
Истината е най-голямата ценност, която притежаваме, затова трябва да боравим пестеливо с нея.
- Осъждан ли сте и преди?
- Да. Но това беше много отдавна, преди двайсет години.
- И какво сте правили от тогава?
- Бях в затвора.