Китай. Момче и момиче в леглото. Момичето: "Искаш ли да пробваме 69?" Момчето: "Пиле по сечуански?"
Събрали се французин, германец, американец и наш бай Ганчо. Всеки започнал да се хвали с мъжкото си достойнство. Французинът:
- Моят пенис е 18 сантиметра.
Германецът:
- Моят е 20 см. - и добавил - На...
- Дай да напиша SMS!
- (подава телефона) Напиши. Само не го пращай, че нямам пари.
Жена влиза гола в едно такси. Шофъора я гледа с изумен поглед. Жената го пита:
-Не си ли виждал гола жена до сега?
А шофьора отговаря:
-Аз гола жена сам виждам..ама не знам от къде ще изкараш пари да...
Студент по ветеринарна медицина е на изпит.
Професорът му задава въпрос - може ли крава да направи аборт.
Студентът се замисля и бива изхвърлен в коридора, да се подготви.
Излиза той и разпитва всички...
Писмо до редакцията на женско списание:
"Здравейте, женени сме вече три месеца, кажете струва ли си да спя с него? Или той ме използва?"
- Кумице, къде си си скъсала чорапогащника?
- Закачих го на един танк.
- На какъв танк, бе?
- На тия, дето ги слагат по пагоните.
Задача - прочетете условието внимателно:
Мама е по-голяма от сина си с 21 години. След 6 години ще бъде 5 пъти по-голяма от него.
Пита се: В този случай - къде е тате?
Решение: Нека да допуснем, че...
Буквата M е най-хубавата
... защото с нея може да изразиш почти всичко:
1. Съгласие - мм-мм...
2. Несъгласие - M-м!
3. Наслада - мммм!
4. Колебливо съгласие - мммм-м...
5. Mисловен процес - мммм......
Седи старец на пейка в парка, до него сяда млада девойка и го пита:
- Абе дядо, ти на колко си години?
- На 71, моето момиче
- Аааааа... не ти давам
- Е... ми ти и да ми даваш аз не мога.
- Колко са ти обещали? Аз ще ти дам два пъти повече!
- Работя за идеята!
- Аз ще ти дам две идеи!
Мъничко жълтичко в голямо жълто, що е то?
Банан в такси!
- Защо в толкова късен час се шляеш по улиците?
- Не мога да се прибера вкъщи. Жената е с любовника, а той винги започва едни идиотски разговори!
Лозунг:
Да не оставим неодрусана слива в нашето село!
Трима надрусани чакат такси. Преди това се уговарят:
- Ей, сега като се качим в таксито, дръжте се нормално, да не ни усети шофьора!
- Казал единия.
Другите двама се съгласили. Минало такси, спрели го...