Баща и син ескимоси. Вървят си из студената пустош, виждат дивеч, отстрелват го и бащата изнася лекцията:
- Елен. Месо, мас, кожа.
Стреля.
- Коза. Месо, рога, кожа.
Стреля.
- Турист. Кибрит, фенерче,...
Мутра с жена си на театър. На връщане от антракта вече били загасени лампите, мутрата пита един мъж:
- Извинете, не ви ли настъпих, когато илизах преди малко?
- Да, и искам да ви кажа...
Мутрата към ж...
- Здравей, мила! Знаеш ли, какво сънувах! Аз и ти сме заедно и вървим само ние по брега на морето и се любуваме на залеза! Държахме се за ръце и се смеехме! Не е ли хубаво?
- Тъй или иначе няма да ти...
Умира софиянец... Отива в рая и пита Бог:
- Как така всички важни хора са от Пловдив бе?! И Стоичков и Костов и Петър Стоянов... всичките от Пловдив!
- Незнам, майна...
Двама канибали си говорят:
- Обичам честните хора!
- За закуска или вечеря?
Днес банкоматът ми изписа съобщение "недостатъчна наличност".
Не разбрах дали става въпрос за моята карта или за банката.
- Холмс, защо водата на турското крайбрежие ми се струва по-солена, отколкто е на гръцкото? - попита Уотсън, излизайки от вадата и облизвайки се.
- Елементарно, Уотсън, тук има повече туристи.
Младеж споделя на стената си във Фейсбук:
"Момичетата, които пишат в статуса си: "Трудно е да ме намериш, лесно е да ме изгубиш." ми напомнят за чорапите ми- винаги така се случва..."
Мъж и жена си говорят:
- Знаеш ли, нашия съсед е много хитър човек?
- Защо така мислиш?
- Когато на сина ни му подариха барабан за рождения ден, той единствен го попита:
"А знаеш ли вътре, какво има?"
- Татко, искам да говоря с теб по много деликатен въпрос....
- Казвай направо!
- За сто лева...
Китай. Момче и момиче в леглото. Момичето: "Искаш ли да пробваме 69?" Момчето: "Пиле по сечуански?"
- И все пак тя се върти! - казал Галилей, лежащ насред конопеното поле.
Баба на внука си:
- Гошко, ти вече порасна. Баба ще ти оплете презерватив...
Проспах си живота...Но затова пък с какви жени!!!
По соц време. Прибира се един работник и сварва жена си с любовник.
- Занимаваш се с глупости тук, а в плод-зеленчука са пуснали банани!