30 °C

Разни

  1. - Дай да напиша SMS!
    - (подава телефона) Напиши. Само не го пращай, че нямам пари.

    Оценка 0 от 0 гласа
  2. Жена влиза гола в едно такси. Шофъора я гледа с изумен поглед. Жената го пита:
    -Не си ли виждал гола жена до сега?
    А шофьора отговаря:
    -Аз гола жена сам виждам..ама не знам от къде ще изкараш пари да...

    Оценка 0 от 0 гласа
  3. Студент по ветеринарна медицина е на изпит.
    Професорът му задава въпрос - може ли крава да направи аборт.
    Студентът се замисля и бива изхвърлен в коридора, да се подготви.
    Излиза той и разпитва всички...

    Оценка 1 от 1 глас
  4. Писмо до редакцията на женско списание:
    "Здравейте, женени сме вече три месеца, кажете струва ли си да спя с него? Или той ме използва?"

    Оценка 0 от 0 гласа
  5. - Кумице, къде си си скъсала чорапогащника?
    - Закачих го на един танк.
    - На какъв танк, бе?
    - На тия, дето ги слагат по пагоните.

    Оценка 0 от 0 гласа
  6. Задача - прочетете условието внимателно:
    Мама е по-голяма от сина си с 21 години. След 6 години ще бъде 5 пъти по-голяма от него.
    Пита се: В този случай - къде е тате?
    Решение: Нека да допуснем, че...

    Оценка 0 от 0 гласа
  7. Буквата M е най-хубавата


    ... защото с нея може да изразиш почти всичко:

    1. Съгласие - мм-мм...
    2. Несъгласие - M-м!
    3. Наслада - мммм!
    4. Колебливо съгласие - мммм-м...
    5. Mисловен процес - мммм......

    Оценка 5 от 1 глас
  8. Министерството на здравеопазването изпрати по случай Първи март над 1 500 000 мартеници на всички здравно неосигурени лица. Имало е и картичка с текст:
    "За Вашето здраве вече се грижи само тази мартен...

    Оценка 0 от 0 гласа
  9. Мъж и жена си говорят:
    - Знаеш ли, нашия съсед е много хитър човек?
    - Защо така мислиш?
    - Когато на сина ни му подариха барабан за рождения ден, той единствен го попита:
    "А знаеш ли вътре, какво има?"

    Оценка 0 от 0 гласа
  10. Мъничко жълтичко в голямо жълто, що е то?
    Банан в такси!

    Оценка 0 от 0 гласа
  11. - Защо в толкова късен час се шляеш по улиците?
    - Не мога да се прибера вкъщи. Жената е с любовника, а той винги започва едни идиотски разговори!

    Оценка 0 от 0 гласа
  12. - Изневеряваш ли ми?
    - На теб не. На Пепина от втория етаж изневерявам.

    Оценка 0 от 0 гласа
  13. Лозунг:
    Да не оставим неодрусана слива в нашето село!

    Оценка 0 от 0 гласа
  14. - Защо не си се оженила още?
    - Предпочитам да нося щастие на много мъже, отколкото нещастие на един.

    Оценка 0 от 0 гласа
  15. По соц време. Прибира се един работник и сварва жена си с любовник.
    - Занимаваш се с глупости тук, а в плод-зеленчука са пуснали банани!

    Оценка 0 от 0 гласа