От кръстословица:
- Кръвопиец с 2 букви?
- О.B.
В зоомагазина:
- Трябват ми 276 дървеници, 512 хлебарки и 4 мишки.
- Защо?
- Напускам партамента под наем, а в договорът пишело, че трябва да го върна в същото състояние, в което съм го наел.
При авотмобилна катастрова шофьора си наранил тестисите и се наложило да ги ампутират. Доктора, обаче бил пекан пич, и да не ходи шофьора без топки му присадил два картофа. Изпратил го на лечение и сл...
- Посъветвай ме, какво да правя - да се оженя за богата, но възрастна вдовица, или за младо и красиво момиче, което обичам, но е без пукнат грош.
- Разбира се, че за младата, главното е любовта. Между...
Младо момиче пита баща си защо кравата гледа тъжно?
Бащата мислил , мислил и казал.
-Мой то момиче и на тебе всеки ден да ти стискат циците , а да те чукат веднъж в годината ще те видя ти как ще гле...
Пътнически кораб потънал и само един пътник се спасил по
чудо на необитаем остров. След десет години край острова
минал кораб и от него доплувала лодка. От нея слязъл моряк,
дал на самотника свитък от...
Руски научноизследователски кораб месеци наред се мотае в океана. От скука екипажът започва да пие. За да прекрати безобразието, капитанът събира всички в каюткомпанията и казва:
- Във връзка със заче...
- Защо живееш с толкова мързелива жена?
- Мързел ме е да търся друга.
Няма много доказателства, че жените са по-умни от мъжете, но никоя жена няма да тръгне да пише "П*ТКА" по стените.
Професор имал изпит по труден предмет. Цяла нощ някой му звъни през половин час по телефона - "Спиш а, спиш, пък аз чета ли чета." На следващия ден неспал професора провежда изпита.
- Какво прави сно...
Надпис на огледало:
"Не се надявай - ти си!"
Пътуват в едно купе равин и католически свещеник. По едно време свещеника си извадил да похапне и предложил на равина свинско.
-
О, не мога! На нас ни е забранено от религията да ядем свинско -
каз...
Умира софиянец... Отива в рая и пита Бог:
- Как така всички важни хора са от Пловдив бе?! И Стоичков и Костов и Петър Стоянов... всичките от Пловдив!
- Незнам, майна...
На един поп му предстояло кръщене. Предишната вечер се бил напил много яко. След края на кръщенето попитал един приятел:
- Добре ли се справих?
Приятелят му казал:
- Добре беше, ама другия път влиз...
Двама канибали си говорят:
- Обичам честните хора!
- За закуска или вечеря?