29 °C

Всички категории

  1. Влизат двама мъже в заведение и си поръчват кафе. Сервитьорката им поднася кафето, а единият й казва:
    -Може ли и сметана?
    Тогава тя вади едната си гърда и изстисква малко мляко от нея направо в чаша...

    Оценка 0 от 0 гласа
  2. Какво се оказва?
    Бившия сътрудник на ДС Георги Коритаров задаваше неудобни въпроси на МВР-то и те му отвориха досието за наказание.
    Тогава другите "удобни" журналисти да не се окаже, че още са на щат....

    Оценка 0 от 0 гласа
  3. Кораб е застигнат от ужасна буря. При капитана на кораба притичва един от пасажерите и ужасен пита:
    - Господин капитан, колко има до най-близката суша?
    - Към две мили.
    - Наляво или надясно, господи...

    Оценка 5 от 1 глас
  4. Ерудитът е човек, който винаги намира синоними, когато не знае как се пише някоя дума.

    Оценка 0 от 0 гласа
  5. S.T. 21 год, студентка по информатика.
    S.T. Защо студентите по математика никога не се обясняват в любов?
    V.F.U. Не е вярно! Преди време един направил опит, но се получило следното:
    " Моя малка теорем...

    Оценка 0 от 0 гласа
  6. - Съседе, защо ореш в кръг?
    - Купих си нов кон, а се оказа, че е бил в цирка преди това!

    Оценка 0 от 0 гласа
  7. Народът почна толкова зле да живее, че джебчиите им се налага не да пипнат просто в джоба, а да ровят из тях.

    Оценка 0 от 0 гласа
  8. Двама сноби си говорят:
    - Вчера един целуваше жена ти на гарата.
    - Хм, то пък една гара.......

    Оценка 0 от 0 гласа
  9. - Иванчо, кой предмет ти е най-неприятен?
    - Училищния дневник!

    Оценка 0 от 0 гласа
  10. В пощата:
    - Забравихте накрая да сложите точка.
    - Да, но моля ви да я сложите вие.
    - Не мога, всичко трябва да е написано с един и същ почерк.

    Оценка 0 от 0 гласа
  11. Журналист пита известен футболен треньор:
    - Как си представяте идеалния играч?
    - Висока самодисциплина, спаване на режима, безприкословно следване на указанията на треньора, уважение към противника и...

    Оценка 0 от 0 гласа
  12. Ако бяхме нормални щеше да има пари за операции и лечение на болните деца, а щеше да има реклами да се пращат sms-и за мерцедесите на депутатите, а сега е обратното...

    Оценка 0 от 0 гласа
  13. В сляпо царство едноокият царува.

    Оценка 0 от 0 гласа
  14. Българското "общество":
    "Не е редно МВР да получава дарения, особено от разследвани лица или фирми"
    Правителството:
    "Редно е!"
    Европейската комисия:
    "Не е редно МВР да получава дарения, особено от раз...

    Оценка 0 от 0 гласа
  15. Събудих се между две непознати мацки, носа ме боли, а дрехите ми миришат на ганджа... Да не съм бил на уроци по математика?

    Оценка 0 от 0 гласа