На остров пълен с човекоядци пада самолет. Живи остават само българин, руснак и китаец.
Човекоядците ги хванали и естествено решили да ги ядат. Тримата се примолили на вожда и той решил да им даде шан...
В обувния магазин семейство избира чепици:
- Виж ги тези, лачените - казва жената - колко са симпатични. Също като лодчици!
- А ти по-добре виж цената! - отговаря мъжът - За толкова пари можем да купи...
Разговор между две наркоманчета:
- Кажи едно число от 1 до 10!
- Сряда.
- Ти луд ли си бе, това даже не е в Европа!
Млада булка се хвали пред семейството си:
- На медения месец отидохме в Хавай, после в Лас Вегас и накрая в Баден-Баден. След това... Бабо, защо мълчиш? Къде прекара медения си месец с дядо?
- В спалн...
Пред съда е изправена симпатична млада девойка в качеството на свидетел по дело за злоупотреби на ръководството на предприятието, в което работи като секретарка на директора.
- Свидетелката - обръща...
- Каква е разликата между вирусите и Windows Xp?
- Вирусите работят по стабилно.
Белчо за последно помахнал на своя стопанин, въздъхнал и умрял.
Ученически бисер
Жена се прибира от командировка:
-Мило кои ми иэневери
-Ми миличко, един пьт със сестрати, един път с братовчедка ти и един път с приятелката ти.
-А аэ ,глупачката само един път с националния отбор п...
Т`ва жените наистина не са като хората - не може всеки месец по 5 дена да ти тече кръв и още да си жив !!!
- Сине, ако се учиш добре ще ти купим компютър.
- А ако се уча лошо?
- Тогава ще ти купим пиано.
Организмът при силно алкхолно опянение се намира в състояние близко до смъртта, и инстиктивно се стреми към продължение на рода.
Български уестърн - роднини се напиват с ракия на някой празник, един вади брадва и убива друг, а останалите викат линейка и бият лекарите...
Пазете България зелена - Правете секс с жаби!
Дойде пролетта - време е да се смажат циповете!
В началото Бог сътворил небето и земята. И казал Бог:
- Да бъде светлина!
И дошла светлината. И казал Той, че това е хубаво. И сътворил Бог човека по свой образ и подобие. И казал Той, че и това е хуб...