Той е толкова буден, че чак страда от безсъние...
Кон влиза в ресторант и казва на бармана:
- Дай една сода.
Бармана:
- А не щеш ли уиски?
- Не бе, с каруцата съм.
Тълковен речник: Сисадмин-това е компютърен проктолог.
Еврейско семейство. Звъни телефона
- обажда се синчето, което живее в Америка.
- Мамо, здравей. Имам добри новини.
- Да, скъпи, какви? ..
- Ами нали вие с татко бяхте против моите хомосексуални нак...
- Кети много ме обича. Тя даже си е татуирала моето име.
- А къде?
- На лявата подмишница.
- Странен избор.
- Ами...Просто никъде не е останало място.
Уважаеми граждани! Утре ще бъде спряна топлата вода.
Спонсор на спирането - производителите на бойлери.
Върви мъж по тротоара и чува глас:
- Слез от тротоара!
Слиза от тротоара, чува се свистене и на местото кьдето е бил се строшава една саксия.
- Качи се на тротоара - казва сьщият глас
Качва се на трот...
Хубавият маникюр може да краси не само женските ръце, но и мъжкото лице.
- Доцент Иванов, отново вашия телескоп е насочен към женското общежитие. Нима не ви е интересно да наблюдавате зараждането на нова галактика?
Коледно тържество за децата. Водещият:
- Деца, хайде да повикаме този без, който не може да има празник!
Децата:
- Бате Бойко!
В каменния век семейство първобитни хора седи в пещерата. Жената казва:
- Канени сме в съседната пещера на купон, съседа убил някакъв мамут. Коя рокля да облека - тигровата кожа или леопардовата?
- По...
Перфектната комбинация за една жена е мъжът й да е смесица между вибратор и банкомат!
Две блондинки си говорят в кола. Едната казва:
- Охх, много съм гладна.
- Еми ще спрем тук.
Взела сандвича си и го сложила на седалката.
След това седнала и започала да си върти задника. Другата я поп...
Пред св. Петър се изправят двама души - шофьор и свещеник. Шофьорът е приет с най-големи почести, а на свещеника не обръщат почти никакво внимание. Той възмутено пита св. Петър:
- Защо не приемате и м...
Един пенсионер се хвали на друг:
- Научих страхотна диета за полова потентност.
- Каква? - заинтригуван пита другият.
- Сутрин чай и боб, на обед чай и боб, вечеря - чай и боб.
- И кой ти я каза?...