- Келнер, донесете една бира по ваш вкус.
- Благодаря, господине. А за вас нещо да донеса ли?
Събрание на риболовна дружинка за любители. Изказва се председателя:
- Наближава зимния ловен сезон. Колко ракия ще вземем? По-миналата година бяхме взели по бутилка на калпак - загубихме въдиците. М...
Полицай спира пиян човек и го пита:
- Какво си пил?
- Хейнекен.
- Ааа духай на дрегера!
Спира друг човек и пак пита:
- Какво си пил?
- Кайсер.
- Охоо, духай на дрегера!
Спира трети човек и пак пита:
-...
Двама приятели, ама много добре почерпени,се качват в колата на единия и трагват да се прибират. Единият кара, а другия ляга на задната седалка. Карат, карат и след малко ги спира полицай.
- Добър веч...
Лалето е красиво цвете, което прилича на чашка за ракия!
- Искаш ли внезапно да се озовеш в бъдещето?
- Да.
- Тогава ето тук съм донесъл...три бутилки водка..
Добре подпийнал шофьор се прибира и на магистралата го спира полиция. Полицая се приближава към колата и казва на шофьора да слезе от колата и да го придружи до полицейския автомобил. Полицая усеща че...
Добре лекувания махмурлук може да удължи запоя до няколко седмици.
ТАТКОВИНА
Хубава си,татковино,име сладко,земя рай,
сърце младо и невинно,за теб трепка,та играй.
Госпожата:
- Я да видим,кой знае какво означава татковина?
Умното дете:
- В татко е вината!
По-у...
Двама пияни вървят вечерта по улицата и се прибират. Единият казал:
- Тези две луни светят много силно!
- Не са две! Три са! - казал вторият.
- Две са!
- Три са!
- Две са!
- Три са!
Спорили, сп...
Пиян мъж се обажда на жена си:
- Жена, аз съм на партийно събрание и ще остана цялата нощ при нея.
Кола с двама души ,единият спи, дргия кара.Спира ги полицай: -Вие пил ли сте?
-Само едно малко.
В същия момент заспалият се събужда и отговаря:
-А за мен едно голямо.
Двама приятели, прилично почерпили се, стоят в тоалетната и точат на писоарите. По едно време единият се обръща към другият:
- Абе пич, тъкмо съм се хванал за моя и се сещам ... какво прави сестра ти?
Пияница се прибира в 3 часа през нощта и жена му започнала:
- А бе, кретен! Простак! Идиот! Пиянде тъпо! Как не те е срам, да се прибираш толкова късно!
- Кой ти е казал, че се прибирам? Дойдох да си...
Жена към мъжа си:
- Скъпи, иди си в леглото, че да не те настъпят гостите.