Лекар беседва със стар дядо - страстен ракиджия:
- Бай Геле, спри да пиеш!
- Пил съм, пия и ще пия.
- Ще те вкараме в клиника!
- Синът ми ще пие.
- И него ще вкараме в клиника!
- Внукът ще пие.
- И вн...
Всеки път като видя надписа:
" Не сядай да караш ако си пил!", се сещам, че нямам кола и сядам да пия...
- Как завърши снощният скандал с жена ти? - пита колега своя приятел.
- Тя започна да пълзи на колене - гордо отговаря той.
- И какво ти каза?
- "Излез из под кревата, жалко нищожество!"
Пиян се прибира посред нощ, а жена му го чака зад врата с точилката. Той я прегръща и започва да й говори любовно:
- А ти, скъпа, все месиш, месиш тесто...
Знаете ли от какво се прави Пернишки бейлис - една любима напитка на много дами? От Боза и Уиски.
Седят си отчето и негов приятел в кръчмата. След един час вече почерпен приятеля на отчето извикал:
- Отче, видях Бог!
- И как изглежда?
- Има дълга къдрава брада и голям нос.
- Видял си ти, не виждаш...
Двама пият. Ама пият яко. По едно време единия казва:
- Още по чашка и да лягаме, че утре ще ставаме рано.
- Защо да ставаме, нали е неделя?
- Ще ставаме да пием вода.
Когато прочетох за вредата от алкохола, се отказах от четенето.
Жената:
- Мъжо, иди да купиш хляб.
Мъжът:
- То пари за ракия няма, тя хляб иска?!
- Защо в арабските страни има сух режим?
- Инстинкт за самосъхранение - представи се да се напиеш и, когато се прибереш да те посрещнат десет жени с точилки!
Миналия месец Националния научен институт съобщи за резултатите на анализ, който разкрива, че в бирата има женски хормони. Мъжете трябва добре да помислят върху консумацията на бирата. Теорията е, че...
Говорят си двама приятели:
- Представи си само, моята жена е станала съвсем нагла - завинаги се отказва да прави секс с мен.
- Защо така?
- Каза, че докато не се прибера у дома трезвен, няма да ми пус...
Ценоразпис в бар:
Цени за посетители, желаещи барманът да отговори на телефонно обаждане от съпруга:
2лв. - ”Току-що си тръгна”;
3лв. - ”Днес не е идвал”;
4лв. - ”Няколко дена не съм го виждал”;
10лв....
- Здравейте, имам за вас две бутилки водки: едната е хубава, другата лоша. С коя да почна?
- Какво става с Джон? - пита Смит свой приятел от клуба.
- С Джон ли? О, след полунощ той вече лежеше под масата и все се оплакваше, че таванът е толкова нисък.