- Както ти звъна и ми се сърдиш. Вечно разправяш, че е два и половина през нощта.
Двама пияни седят на съседни маси в кръчмата. Единият се заяжда с другия:
- Ебал съм ти майката!
Другият не реагира.
- И отзад съм я чукал!
Пак никаква реакция.
- И в устата съм й го слагал!
Вторият с...
Мъж в бар пие водка след водка. Барманът го пита:
- Човече, защо пиеш толкова бързо?
- На мое място и ти би пил така...
- Защо?
- Нямам стотинка е джоба си...
Пиян металист се прибира рано сутринта след сериозен нощен запой и клатушкайки се извиква:
- Мамо,веднага ми пусни Веско Маринов ...ама бързо!
Майка му: Чакай сине,ти не слушаш такава музика???
- Не б...
Жена пита прибралия се мъж:
- Къде беше?
- На сватба. Уф, как си напоркахме, не можеш да си представиш направо...
- Защо да не мога пък?
- Можеш ли?
- Ами като те гледам в тази булчинска рокля, з...
Пияница влиза в една кръчма, сяда на бара и поръчва:
- Едно за теб, едно за мен r по едно за всички останали!
Бармана изпълнил поръчката, но когато човекът трябвало да плати казал: - Ами брато нямам п...
Генко се опитва да влезе в театъра.
- В пияно състояние, господине, не може да ви пуснем в театъра.
- А онзи там защо пуснахте?
- Това е артист, той ще играе.
Мъж се прибира пиян. Жена му го посреща на вратата с думите:
- Как можеш да ме гледаш в лицето?!
- Може да се свикне с всичко...
- Май не трябваше да се женя... - казва един в бара.
- Защо?
- Ами - несходство в мирогледа! Жена ми не може да ме търпи, когато съм пиян, аз нея - когато съм трезвен...
Мъж се връща мъртво пиян вкъщи. Жена му вбесена започва да му крещи, да го замерва с чинии, с чаши, с каквото и попадне под ръка. Мъжът какво да прави - скрива се под леглото.
- Излизай от там пияница...
Прибира се един депутат много пиян, в антрето го посреща жена му:
- Нещо трябва ли ти?
- Давай легена, че ще драйфам...
Жената отива до банята и се връща с легена:
- Ето ти!
- Не ми трябва вече....
Учените изобретили 200 градусов спирт. Решили да го изпробват, обаче няма на кого. На животно не им се искало, защото щели да ги подгонят защитниците на животните. Решили да отидат в най-отдалеченото...
1 януари. Бележка:
Честита Нова Година!
p.s. зелевият сок е в хладилника.
p.s.2 Хладилникът е в кухнята...
----
Видял бележката Боян и се чуди:
- Добре де, а кухнята къде е...
- Уважаема госпожице, свободна ли сте за следващия танц?
- Да.
- Може ли тогава да ви помоля да ми пазите бирата?
- Момчета, имаме ли повод да пием?
- Повод има! Пиене няма!