34 °C

Пиянски

  1. Катаджия спира пиян шофьор.
    Катаджията (К): Ела тук да духнеш на апаратчето... Пиян си! Ще ти пиша акт.
    Шофьорът (Ш): Ама моля ви се, господин полицай! Не ми пишете акт.
    К: Добре. Ще ти задам една гат...

    Оценка 0 от 0 гласа
  2. Прибира се младеж кьоркютук пиян. Родителите му:
    - Гоше, нали излезе да празнуваш с Мими Свети Валентин?
    Гошо(заваляйки):
    - Ами тя не дойде и с едни приятели празнувахме Трифон Зарезан.

    Оценка 0 от 0 гласа
  3. Любителите на чашката бързо стават професионалисти.

    Оценка 0 от 0 гласа
  4. Петък не трябва да се търси повод за пиене.
    Петък е повод.

    Оценка 0 от 0 гласа
  5. Полицай спира пиян шофьор:
    - Добър вечер, документите за проверка моля!
    Шофьора подава документите и пита:
    - Господин полицай, сега ще ми вземете ли книжката?
    Полицая се усмихва и казва:
    - Аре на бас...

    Оценка 0 от 0 гласа
  6. - Защо пак си идваш пиян? - крещи жена на мъжа си.
    - Ама, че си и ти! Идвал съм си... Не видя ли, че ме носеха...

    Оценка 0 от 0 гласа
  7. Четирима приятели се уговарят да ходят на лов:
    - Тръгваме в пет сутринта. Взимаме пушки, кучета и каса бира.
    - Да вземем две, а?
    - Последния път, като взехме две застреляхме кучетата.
    - Да не взим...

    Оценка 0 от 0 гласа
  8. - Пети ден не мога да спра да пия... По дяволите, кога ще свърши тази проклета заплата!

    Оценка 0 от 0 гласа
  9. По бракоразводно дело съдията се обръща към съпруга:
    - Засрамете се! Да пропивате всичко и да не отделяте нищо за детето си!
    - Но г-н съдия, трябваше ли да давам на детето от мастиката, която пия?!?

    Оценка 0 от 0 гласа
  10. Отива пияница на лекар:
    - Докторе, помогни, много лошо виждам!
    След прегледа:
    - Такаааа, положението е сложно, ще трябва да спрете да пиете, или ще ослепеете!
    - Ееееех, горките ми очички, ще остана бе...

    Оценка 0 от 0 гласа
  11. В навечерието на коледа мъж се клатушка по улицата, носейки елхичка. Една възрастна дама го вижда и с изумление казва:
    - Как не ви е срам по Коледа да се напивате, а да не стоите при семейството си?
    -...

    Оценка 0 от 0 гласа
  12. - Що за миризма? Пили ли сте?
    - Не, риба съм ял.
    - Странно, а такава миризма...
    - Рибата е пила...

    Оценка 0 от 0 гласа
  13. Пияни руски туристи отказали да се евакуират от Египет, преди да им е свършила ваканцията, излезли от хотела си и се присъединили към трезвата тълпа египтяни, извършващи безчинства и безредици. И тога...

    Оценка 0 от 0 гласа
  14. Пийнал полицай спира пиян водач ; куката смело пита:
    - А ве к-к-как не ви е-е-е-е опа-а-а срам ве щшо карате двама зад волана вее?
    А водача само измранкал жално , еий ние мое да сме двама , но вия н...

    Оценка 0 от 0 гласа
  15. Ако в думата "хляб" са направени четири печатни грешки и се е получило "бира", то може би това не са били грешки?

    Оценка 0 от 0 гласа