Петък!Петък! ПЕТЪК!!!ПЕТЪК!!! - ужасено крещеше черният дроб.
Кой как се връща от рожден ден?
Англичанинът: с достойнство.
Французинът: с домакинята.
Руснакът: на четири крака.
Българинът: с остатъка от водката.
- Интересувате ли се от спиритически сеанси?
- Спиритически - не. А бирени има ли?
Пияница разправя на свой познат:
- Събуждам се след един запой и гледам - лежа на килимче, а килимчето - окачено на стената…
Звъни се на вратата. Жената отваря, а на прага стои мъжа пиян като талпа. Жената го пита:
- Донесе ли заплатата?
Мъжът пада, а на гърба му написано с тебешир: "НЕ".
Руснак отива при лекар.
- Докторе, болят ме бъбреците.
- Одеколон пиете ли?
- Пия, но не помага.
Между Коледа и Нова година в нашата фирма се работеше. На 05.01 сутринта намираме един от компютрите на шефовете включен, отворен браузера в google със следното търсене:
"ефективно управление на персо...
Буди се Генко с тежък махмурлук, гледа на стената надпис:
"УТРЕ НЯМА ДА ПИЯ!"
И си мисли: Слава Богу, че не днес!"
В трамвая. Пиян мъж, хванал се несигурно за "тръбата" над него, застрашително хълца и подтиска напъни за повръщане. По едно време не издържа и "хвърля срекмето" на седалката под него, където елегантен...
Един пиян се прибирал вечерта и видял в една локва да се отразява Луната. Стъпил отгоре на отражението и почнал да вика:
- Аз съм царят на Луната! Аз съм царят на Луната!
Минал един полицай и му казал...
Седят в бара англичанин, шотландец и ирландец, пият бира. Изведнъж на всеки в чашата паднала муха. Англичанинът гнусливо побутнал чашата настрана. Шотландецът извадил мухата и продължил да пие. Ирланд...
Мъж влиза в кръчмата:
- За мен седем ракии... Благодаря. А сега махнете първата и последната.
- Защо?
- Първата трудно влиза, а от последната правя глупости.
В кръчмата двама доста почерпени си говорят:
- Пешо, ти мене уважаваш ли?
- Не-е.
- Нема значение, сипвай!
Барман към клиент:
- Вчера почина един от редовните ни клиенти. Забележителен човек - всяка вечер изпиваше по 12 бири и 6 големи водки.
- И от какво е умрял?
- Представа си нямам.
Двама пияни са в магазин за дрехи. Единия едвам казва:
- Госпожице, може ли да се запозная с вас?
Другия го хваща под ръка с думите:
- Абе идиот, това е манекен!