34 °C

Пиянски

  1. Петък!Петък! ПЕТЪК!!!ПЕТЪК!!! - ужасено крещеше черният дроб.

    Оценка 0 от 0 гласа
  2. Кой как се връща от рожден ден?
    Англичанинът: с достойнство.
    Французинът: с домакинята.
    Руснакът: на четири крака.
    Българинът: с остатъка от водката.

    Оценка 0 от 0 гласа
  3. - Интересувате ли се от спиритически сеанси?
    - Спиритически - не. А бирени има ли?

    Оценка 0 от 0 гласа
  4. Пияница разправя на свой познат:
    - Събуждам се след един запой и гледам - лежа на килимче, а килимчето - окачено на стената…

    Оценка 0 от 0 гласа
  5. Звъни се на вратата. Жената отваря, а на прага стои мъжа пиян като талпа. Жената го пита:
    - Донесе ли заплатата?
    Мъжът пада, а на гърба му написано с тебешир: "НЕ".

    Оценка 0 от 0 гласа
  6. Руснак отива при лекар.
    - Докторе, болят ме бъбреците.
    - Одеколон пиете ли?
    - Пия, но не помага.

    Оценка 0 от 0 гласа
  7. Между Коледа и Нова година в нашата фирма се работеше. На 05.01 сутринта намираме един от компютрите на шефовете включен, отворен браузера в google със следното търсене:
    "ефективно управление на персо...

    Оценка 5 от 1 глас
  8. Буди се Генко с тежък махмурлук, гледа на стената надпис:
    "УТРЕ НЯМА ДА ПИЯ!"
    И си мисли: Слава Богу, че не днес!"

    Оценка 0 от 0 гласа
  9. В трамвая. Пиян мъж, хванал се несигурно за "тръбата" над него, застрашително хълца и подтиска напъни за повръщане. По едно време не издържа и "хвърля срекмето" на седалката под него, където елегантен...

    Оценка 5 от 1 глас
  10. Един пиян се прибирал вечерта и видял в една локва да се отразява Луната. Стъпил отгоре на отражението и почнал да вика:
    - Аз съм царят на Луната! Аз съм царят на Луната!
    Минал един полицай и му казал...

    Оценка 0 от 0 гласа
  11. Седят в бара англичанин, шотландец и ирландец, пият бира. Изведнъж на всеки в чашата паднала муха. Англичанинът гнусливо побутнал чашата настрана. Шотландецът извадил мухата и продължил да пие. Ирланд...

    Оценка 0 от 0 гласа
  12. Мъж влиза в кръчмата:
    - За мен седем ракии... Благодаря. А сега махнете първата и последната.
    - Защо?
    - Първата трудно влиза, а от последната правя глупости.

    Оценка 0 от 0 гласа
  13. В кръчмата двама доста почерпени си говорят:
    - Пешо, ти мене уважаваш ли?
    - Не-е.
    - Нема значение, сипвай!

    Оценка 0 от 0 гласа
  14. Барман към клиент:
    - Вчера почина един от редовните ни клиенти. Забележителен човек - всяка вечер изпиваше по 12 бири и 6 големи водки.
    - И от какво е умрял?
    - Представа си нямам.

    Оценка 0 от 0 гласа
  15. Двама пияни са в магазин за дрехи. Единия едвам казва:
    - Госпожице, може ли да се запозная с вас?
    Другия го хваща под ръка с думите:
    - Абе идиот, това е манекен!

    Оценка 0 от 0 гласа