Умиращ старец се изповядва:
- Половината си живот бях пияница и пройдоха... пиех, биех се, по жени ходех, изпуквах всичките си пари на хазарт, за една стотинка полезна работа не съм свършил...
- А дру...
Подпийнал клиент обръща поредната чашка и се свлича под масата.
От съседната маса се чува нетърпелив глас:
- Келнер, за мен от същото!
Двама пияници си задават гатанки:
- Каква е разликата между сокол и свиня?
- Една бутилка ракия.
Разговор между пияни:
- Дамм...жена ми прави страшен секс.
- Еееее...по този въпрос не мога да споря.
- Най-бързо изтрезнявам след две-три кюфтета.
- А аз - след сметката...
Пиян човек стигна до един блок, влиза вътре и сяда на стълбите. В това време един господин слезнал от асансьора и го попитал:
- Господине, вие тука ли живеете?
- Да-а-а...
- Кажете на кой етаж, за да...
Леко пияния Генко, поучаваше младия си колега:
- Аз правилата за безопасна работа със струг, ги знам като седемте си пръста...
Тежка автомобилна катастрофа. Край две смачкани коли разярен инструктор бие хипи:
- И следващият път като ти казвам свий - ще завиваш, а няма да си търсиш листчетата!!!
- Скъпа, взех решние - спирам пиенето!
- Какво? Защо? И сега кой ще ме нарича красавица?!
Стоят двама и пушат. Единият вика:
- Абе ще взема да откажа пушенето... Вчера толкова лошо ми стана, направо не мога да ти опиша.
- А ще зарежеш ли и пиенето?
- Не, не ми беше чак толкова лошо.
Най-краткият британски виц:
Минава един ирландец покрай кръчмата...
Полицай спира видимо пияни борчета с BMW.
- Аха! Алкохол, а?!?
- Нема такова нещо, гу`син полицай! Ние го изпихме...
Телефонна анкета на 1 януари сутринта:
- 2% отговорили с "Да"
- 3% с "Ало"
- останалите 95% се затруднили да отговорят.
Лично аз нося маска в работата, за да не може моя началник да усети, че съм пил!
След св. Валентин следва св. Аналгин. ;)