34 °C

Пиянски

  1. Умиращ старец се изповядва:
    - Половината си живот бях пияница и пройдоха... пиех, биех се, по жени ходех, изпуквах всичките си пари на хазарт, за една стотинка полезна работа не съм свършил...
    - А дру...

    Оценка 0 от 0 гласа
  2. Подпийнал клиент обръща поредната чашка и се свлича под масата.
    От съседната маса се чува нетърпелив глас:
    - Келнер, за мен от същото!

    Оценка 0 от 0 гласа
  3. Двама пияници си задават гатанки:
    - Каква е разликата между сокол и свиня?
    - Една бутилка ракия.

    Оценка 4 от 1 глас
  4. Разговор между пияни:
    - Дамм...жена ми прави страшен секс.
    - Еееее...по този въпрос не мога да споря.

    Оценка 0 от 0 гласа
  5. - Най-бързо изтрезнявам след две-три кюфтета.
    - А аз - след сметката...

    Оценка 0 от 0 гласа
  6. Пиян човек стигна до един блок, влиза вътре и сяда на стълбите. В това време един господин слезнал от асансьора и го попитал:
    - Господине, вие тука ли живеете?
    - Да-а-а...
    - Кажете на кой етаж, за да...

    Оценка 0 от 0 гласа
  7. Леко пияния Генко, поучаваше младия си колега:
    - Аз правилата за безопасна работа със струг, ги знам като седемте си пръста...

    Оценка 0 от 0 гласа
  8. Тежка автомобилна катастрофа. Край две смачкани коли разярен инструктор бие хипи:
    - И следващият път като ти казвам свий - ще завиваш, а няма да си търсиш листчетата!!!

    Оценка 0 от 0 гласа
  9. - Скъпа, взех решние - спирам пиенето!
    - Какво? Защо? И сега кой ще ме нарича красавица?!

    Оценка 0 от 0 гласа
  10. Стоят двама и пушат. Единият вика:
    - Абе ще взема да откажа пушенето... Вчера толкова лошо ми стана, направо не мога да ти опиша.
    - А ще зарежеш ли и пиенето?
    - Не, не ми беше чак толкова лошо.

    Оценка 0 от 0 гласа
  11. Най-краткият британски виц:
    Минава един ирландец покрай кръчмата...

    Оценка 0 от 0 гласа
  12. Полицай спира видимо пияни борчета с BMW.
    - Аха! Алкохол, а?!?
    - Нема такова нещо, гу`син полицай! Ние го изпихме...

    Оценка 0 от 0 гласа
  13. Телефонна анкета на 1 януари сутринта:
    - 2% отговорили с "Да"
    - 3% с "Ало"
    - останалите 95% се затруднили да отговорят.

    Оценка 2 от 1 глас
  14. Лично аз нося маска в работата, за да не може моя началник да усети, че съм пил!

    Оценка 0 от 0 гласа
  15. След св. Валентин следва св. Аналгин. ;)

    Оценка 0 от 0 гласа