34 °C

Пиянски

  1. - Абе Гошо,защо ходиш по кръчмите да харчиш пари,а не седнем двамката да си пийнем ракийка,да си хапнем салатка,да си побъбрим
    (предлага жена му).
    Съгласил се.Ударили по 2-3 и Гошо започнал:
    - Смят...

    Оценка 0 от 0 гласа
  2. В гробището върви пиян мъж и вижда младеж да се забавлява върху един гроб с две момичета.
    - Слушай, - моли пияния, - отстъпи ми поне едната.
    - Отстъпи, отстъпи - мърмори другия.- Вземи лопатата и си и...

    Оценка 0 от 0 гласа
  3. Синче към баща си:
    - Тате, хайде да излезем на разходка в парка?
    Бащата към майката:
    - Жена, излизаме на разходка в парка. Дай нещо за мезе!

    Оценка 0 от 0 гласа
  4. - Да отидем на кръчма днес?
    - Не, не искам, отиди сам.
    - Не мога сам :((
    - Защо?
    - Нямам пари...

    Оценка 0 от 0 гласа
  5. Жената:
    - Защо всеки ден ходиш в кръчмата?
    Мъжа:
    - Там има много добър цигулар.
    - А, във филхармонията да не са лоши?
    - Не, но там не дават бира.

    Оценка 0 от 0 гласа
  6. Двама пияници си говорят:
    - Да ти викам ли такси?
    - Викай ми както си искаш!

    Оценка 0 от 0 гласа
  7. Пиян в ресторанта:
    - Келнер! Донеси една врата, искам да си ходя!

    Оценка 0 от 0 гласа
  8. Пияница влиза в магазин, за да си купи ракия и казва на продавача:
    - Ашуамаммм...
    Продавача вижда колко е пиян човека и го изгонва от магазина. На следващия ден пияницата отива при свой приятел да го...

    Оценка 0 от 0 гласа
  9. Виното е здраве, а здравето е необходимо за да се пие ракия.

    Оценка 0 от 0 гласа
  10. Мъж се прибира яко пиян. Клатушка се, повръща и подпирайки се отваря вратата. Жена му го посреща с рев:
    - Абе, как може бе, нали съм ти казала да пиеш само колкото ти е сладко?!
    - Отде толкоз пари ма...

    Оценка 0 от 0 гласа
  11. Пияница седи сам на маса и се чуди как да пие, без да изглежда алкохолик. Носят му 100 милилитра водка. Той чукнал по чашата и казал:
    - Кой е?
    - 100 грама - отговорил си сам.
    - Влизай!

    Оценка 0 от 0 гласа
  12. Пияно момиче по-лесно ще докараш до оргазъм, отколкото да докараш до тях.

    Оценка 0 от 0 гласа
  13. Все пак кучетата са по-умни от човека. Опитите на Павлов с кучетата са го доказали. При кучетата лесно се създават условни рефлекси..Не като при хората! При хората: препиеш - боли те главата, препиеш...

    Оценка 0 от 0 гласа
  14. Лекар беседва със стар дядо - страстен ракиджия:
    - Бай Геле, спри да пиеш!
    - Пил съм, пия и ще пия.
    - Ще те вкараме в клиника!
    - Синът ми ще пие.
    - И него ще вкараме в клиника!
    - Внукът ще пие.
    - И вн...

    Оценка 5 от 1 глас
  15. Всеки път като видя надписа:
    " Не сядай да караш ако си пил!", се сещам, че нямам кола и сядам да пия...

    Оценка 0 от 0 гласа